V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 2x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 1943x)
Sestava - Domácí (FC Věšák Butabi)
Dejmek David, Hruška Daniel, Zajíc Jan, Vaňkát Ondřej, Šindelář Lukáš, Lev Lukáš, Křelina Libor, Kopáček Václav, Kasal Matěj, Jirkovský Zdeněk
Sestava - Hosté (FK Libodřice)
Kopecký Arnošt, Dittrich Václav, Hovorka Marek, Hrstka Marek, Šafránek Filip, Sova Pavel, Skočdopole Pavel, Pohanka Lukáš, Pánek Milan, Němec Tomáš
Report k utkání (FC Věšák Butabi)
- Nevyplněno
Report k utkání (FK Libodřice) - Marek Hovorka / 29.11.2018
Naše druhé utkání v první lize jsme sehráli se zkušeným týmem Věšák Butabi. Začátek utkání hned ukázal, jaký bude obraz hry. Věšák se do ničeho nehnal, nechal nás hrát vyčkával na naše chyby, ze kterých vyrážel do rychlých protiútoků. Naše šance likvidoval dobře chytající Dejmek. To díky němu drželi domácí poločasové vedení 3:1. Naše hra se úplně rozpadla po vyloučení Hrstky. Spíše jsme se soustředili na výkon rozhodčích, než na ten svůj. Ve druhém poločase se nám podařilo snížit na rozdíl jedné branky. měli jsme i řadu dalších slibných šancí, ale proti byl opět Dejmek. Zlomovým momentem byly dvě slepené branky domácích, kdy nám odskočili na rozdíl tří branek. Do konce utkání domácí skórovali ještě dvakrát a uzavřeli tak gólový účet na konečných 8:3