V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 6x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 1963x)
Sestava - Domácí (N.P.C. Kutná Hora)
Cink Zdeněk, Jelínek Jiří, Jeřábek Radim, Kalfiřt Filip, Laštovka Lukáš, Mukařovský David, Pacák Martin, Růžička Jan, Šibrava Miroslav, Vokoun Lukáš
Sestava - Hosté (TJ Sokol Krampol Kolín)
Jeřábek Denis, Biško Radek, Hošek Roman, Macek Jan, Kesner Michal, Kesner Ondřej, Flos Rudolf
Report k utkání (N.P.C. Kutná Hora)
- Nevyplněno
Report k utkání (TJ Sokol Krampol Kolín) - Denis Jeřábek / 25.11.2018
Po předchozích tragických výsledcích a složitém skládání sestavy před tímto zápasem jsme do Kutné Hory nejeli s velkými ambicemi. Zhruba v 10. minutě jsme nejhloupějším gólem v historii futsalu, který padá na můj vrub, domácímu týmu foukli vítr do plachet. Kutná Hora chvíli poté zvyšovala po pěkné akci na 2:0. My však poměrně brzy po gólu Ondry Kesnera a jeho krásné asistenci z přímáku srovnali skóre na 2:2. Bohužel ještě do půle jsme dvakrát inkasovali a prohráli ji 4:2. Soupeř ze tří šancí vstřelil čtyři branky, my naopak řadu svých vyložených možností neproměnili díky dobrým zákrokům Cinka nebo brankové konstrukci. Ve druhé půli nejprve snížil a později z přímáku vyrovnal Radek Biško. Nádhernou branku na 5:4 obstarala kombinace dvojčat Kesnerů. Poté jsme řadu vyložených šancí nedokázali proměnit. Bohužel asi pět minut před koncem domácí vyrovnali. Jelikož jsme měli jen jednoho borce na střídání, tak to bylo pro kluky v poli fyzicky hodně náročné. Kutná Hora asi více držela míč na svých futsalkách, ale byla bezzubá a naší výbornou obranu nedokázala překonat. My byli daleko nebezpečnější a futsalovější směrem dopředu. Vytvořili jsme si řadu šancí a domácí mohou děkovat pouze svému brankáři, že vyválčili alespoň bodík. Všechny kluky musím dneska pochválit. Kdo nade všemi na palubovce jasně čněl byl Ondra Kesner, s tím si kutnohorská obrana absolutně nevěděla rady. Tradičně výborný výkon podal Radek Biško. Skvěle zahráli i kapitán Jan Macek, Roman Hošek a Michal Kesner, ten se výborně doplňoval se svým bráškou.