V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 7x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 2022x)
Sestava - Domácí (FK Libodřice)
Kopecký Arnošt, Dittrich Václav, Sova Pavel, Skočdopole Pavel, Pohanka Lukáš, Pánek Milan, Němec Tomáš, Košík Josef
Sestava - Hosté (N.P.C. Kutná Hora)
Vokoun Radek, Biroš Martin, Vojtíšek Matěj, Růžička Jan, Piskač Vít, Mukařovský David, Lagron Michal, Kalfiřt Filip, Pacák Martin
Report k utkání (FK Libodřice) - Marek Hovorka / 05.12.2018
Další utkání, které jsem nezvládli především v hlavě. První poločas byl hodně vyrovnaný. Hosté se sice ujali vedení 2:0, ale do utkání nás krásnými góly dostal Dittrich. Hlavně první branka stálo za to, kdy přešel přes tři hráče a přesně zakončil. Bohužel se nám nepodařilo udržet remízový stav do poločasu a chvíli před jeho koncem jsme inkasovali. Vstup do druhého poločasu se nám hrubě nepovedl. Během pěti minut jsme nasbírali 5 faulů a hosté pokutovým kopem nepohrdli. Navíc náš každý faul znamenal další pokutový kop. Za stavu 5:2 byl ve vápně faulovaný Pánek, ale rozhodčí nechal hru pokračovat a z následného přečíslení 3 na 1 hosté definitivně rozhodli. Do konce utkání padlo po jednom gólu na každé straně. Do příštího utkání musíme jednoznačně zlepšit přístup. Zbytečně se necháme rozhodit jednou spornou situací a prohrajeme si tak zápas. Nicméně utkání vyhrála Kutná Hora zaslouženě.