V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 1x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 1994x)
Sestava - Domácí (Juniors Přelouč FC)
Václavek Petr, Rajnet Jan, Munzar David, Krejčík Roman, Kasal Leoš, Chaloupský Lukáš, Heblík Lukáš, Forman ml. Robert, Černík Jakub, Brunclík Josef, Bukovič Michal
Sestava - Hosté (Borky liga Kolín "B")
Cimpl Marek, Homba Jiří, Javůrek Michal, Jelínek Kamil, Žemba Dominik, Vobořil Filip, Váňa Štěpán, Rychlík Jan, Kofroň Lukáš, Jungmann Josef
Report k utkání (Juniors Přelouč FC) - Petr Václavek / 12.11.2018
Do prvního utkání v novém ročníku jsme vstoupili vítězně. Ovšem výhra se nerodila vůbec snadně, ačkoliv už 2 měsíce docházíme na tréninky. První poločas probíhal z našeho pohledu strašidelně, nedokázali jsme si pořádně nahrát, soupeři jsme doslova darovali několik zbytečných faulů a když už jsme měli příležitosti ke skórování, tak jsme je trestuhodně zahazovali. Úsměv na tváři v prvním poločase nám alespoň vykouzlil Jakub Černík, který dával po zachycení míče a obehrání brankáře na 1:0. Hosté vyrovnali po naší hrubé chybě, kdy jsme šli 3 na 1, ale míč jsme pouze napálili do brankáře místo toho, abychom si nahráli do prázdné brány a soupeř trestal nemilosrdně, když stejnou situaci 3 na 1 vyřešil až do "kuchyně" - 1:1. Později Real zvýšil, jak již bylo řečeno po našich zbytečných faulech, z akumulovaného kopu, který zahrál Homba skvěle k tyči. Tak jak jsme neodehráli vůbec dobře první poločas, tak druhý poločas to vypadalo, jako kdyby na plac nastoupila Barcelona, samozřejmě s nadsázkou řečeno. Tým měl úplně jinou slinu, kombinace se začaly dařit a k tomu soupeř začal chybovat. Ihned z kraje poločase jsme otočili na 3:2 po trefách Brunclíka a Černíka, který se poté ještě 2x trefil a celkem tedy hned na úvod soutěže zaznamenal čtyři branky. Brunclík se trefil ještě jednou, tudíž i od něj skvělý střelecký počin. Soupeř měl i své šance, ale ty pochytal náš golman. V poslední minutě utkání upravil na 7:2 z trestného kopu Heblík. Jak jsem již zmínil, zápas dvou tváří, kdy první poločas byl horší, kdežto druhý byl skvělý. Kluky chválím za výhru, kaňkou na zápase je až moc žlutých karet a to z obou mužstev, jinak před nejvyšší návštěvou kola povedený futsalový večer v Přelouči. Za 14 dní se u nás budeme těšit při derby s Wolves, tak doražte! :) Jak již bylo tradicí minulý rok, tak i letos se budu snažit natáčet a sestřihávat zápasy našeho mužstva, tak z tohoto zápasu odkaz je zde: https://www.youtube.com/watch?v=OIbhjAw8uiM