V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 2x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 1983x)
Sestava - Domácí (TJ Nučice)
Kočí Dominik, Šulc Marek, Pačes Petr, Nevšímal Petr, Kubalík Filip, Kulhavý Lukáš, Chromý Matěj
Sestava - Hosté (N.P.C. Kutná Hora "B")
Vokoun Radek, Kalfiřt Filip, Lagron Michal, Laštovka David, Laštovka Lukáš, Mukařovský David, Němec Josef, Šibrava Miroslav, Šimůnek Marek, Zajíc Jan
Report k utkání (TJ Nučice) - Jan Vedral / 27.11.2018
Za ztrátu bodů můžou České dráhy, které nám nedokázali přivézt včas gólmana Rybáka na zápas a tak si musel mezi tyče opět stoupnout Kočí, kterému však zápas hrubě nevyšel a tak i přes pět vstřelených branek, jsme uhráli pouze remízu.
Report k utkání (N.P.C. Kutná Hora "B")
- Nevyplněno
Komentáře k zápasu (2x)
Jan Vedral - Vedoucí týmu (TJ Nučice)
27. 11. 2018 - 19:58
Druhý poločas začal náporem hostů, kteří během pár minut stihli zápas otočit na 2:4. Poté se hra celkem vyrovnala a do šancí jsme se začali dostávat i my. Nejprve na 3:4 snížil Šulc, poté se trefil po samostatném úniku Nevšímal a bylo vyrovnáno 4:4. Za tohoto se hrálo nahoru dolů. jak hosté, tak i my jsme několikrát nastřelili brankovou konstrukci. Zhruba 10 minut před koncem hrací doby jsme šli do útoku, který jsme nevyřešili dobře a potvrdilo se "nedáš, dostaneš" kdy hostující gólman rychle rozehrál a hosté šli 3 na 2. Už to vypadalo, že z jejich útoku nic nebude, když se hostující hráč dostal ke střele, která skončila na tyči, bohužel pro nás se ale od zad Kočího odrazila za brankovou čáru. Naštěstí pro nás, pár minut před koncem vystřelil remízu Pačes. Na závěr bych chtěl poděkovat hostům za férový zápas a rozhodčím za bezchybně odřízené utkání. Za TJ Nučice Matěj Chromý
Již před samotným zápasem jsme řešili problém se sestavou. Opět nám chyběl gólman, takže do brány musel zaskočit Kočí. Aby toho nebylo málo, tak Kubalík přijel bez sálovek, takže musel hrát ve vypůjčených od správce, které mu byly minimálně o dvě čísla větší. Začátek zápasu se pro nás vyvíjel velmi dobře. Soupeře jsme přehrávali a během pár minut jsem se dostali do dvoubrankového vedení, když se střelecky prosadil Šulc a pár minut po něm Chromý. Hosté měli pár střel, které byly z velké části zblokované a když už prošly na bránu, tak si s nimi poradil Kočí. Co se týče nás, tak několik stoprocentních šancí měl Pačes, který se bohužel nemohl trefit mezi tyče. První poločas jsme vyhráli 2:0, ale kdyby skončil 6:0 nemohl by nikdo říct ani slovo.