V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 2x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 1794x)
Sestava - Domácí (SKP Kolín "B")
Černý Jiří, Chvalovský Adam, Jehlička Aleš, Kudláček Michal, Pangrác Michal, Pěkný Petr, Teplý Josef, Velčovský Lubomír, Vyhnánek Adam
Sestava - Hosté (TJ Nučice)
Rybák Tomáš, Kočí Dominik, Kubalík Filip, Pačes Petr, Vedral Jan, Souček Jiří, Vlasák Tomáš
Report k utkání (SKP Kolín "B") - Lubomír Velčovský / 19.02.2019
V tomto zápase, asi tak jako každém jsme možná lepším týmem, dobře kombinujeme, ale nedaří se nám vstřelit gól. Hosté nás zaskočili v době, kdy jsme měli hru pod kontrolou a během tří minut nám dali 3 branky. Naštěstí jsme dokázali hrát stále aktivně a do konce poločasu snížit. Ve druhém poločase jsme Nučice tlačili, ale ti dobře bránili v bloku. Pomohla až power-play, kdy jsme alespoň vyrovnali.
Report k utkání (TJ Nučice) - Jan Vedral / 18.02.2019
Zápas probíhal férově s minimem faulů. Na obou stranách se zaskvěli hlavně brankáři. jak veterán Černý, který chytil vše co šlo trochu nad zemí, tak Rybák, který zase dobře četl hru a vybíhal až na hranici brankového území. Jak překonat Černého všem ukázal Kubalík, který se trefil přesně po zemi k levé tyči, do stejného místa se trefil i podruhé a za několik vteřin zvýšil na 0:3 Vedral opět do levého dolního rohu. Domácí ze zdáli zaskočení a nedařilo se jim dostat se na dostřel Nučické branky. Až těsně před koncem poločasu se ze střední vzdálenosti prosadil Velčovský 1:3 Druhý poločas se odehrával zcela pod taktovkou SKP. Poměrně brzy snížili na 2:3, když se domácí hráč protáhl kolem Vlasáka a Rybákovi nasadil housle. Posledních 15 minut bylo fyzicky nesmírně náročných, Černý se vysunul na Nučickou polovinu, borci z SKP si míč přesně nahrávali a nepůjčovali Nučickým kuličku. Obrana však fungovala kompaktně a tak se dlouho nemohli domácí dostat ke střele a nebo byly jejich pokusy zablokovány. Ujala se až střela v 48.minutě, která s pomocí teče skončila v síti. I přestože jsme vedli 3:0, tak za druhý poločas jsme si vyhrát nezasloužili. Hráli jsme bez jakékoliv snahy o ofenzivu a jen čekali co předvede soupeř.