V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 8x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 1102x)
Sestava - Domácí (Wolves Přelouč FC)
Štěpánek Petr, Chlumecký Václav, Kmoníček Jakub, Mach Tomáš, Novák Pavel, Rusín Tomáš, Minařík Petr, Louda Ondřej, Rosůlek Jindřich, Boháč Pavel, Nový Filip, Hladík Petr, Hruška Jan
Sestava - Hosté (Borky liga Kolín "B")
Cimpl Marek, Havrilko Jakub, Javůrek Michal, Kvíz Petr, Myška Pavel, Pelant Josef, Švestka Andrej
Report k utkání (Wolves Přelouč FC) - Tomáš Mach / 18.11.2019
Do prvního zápasu jsme vstoupili velmi pozitivně. Na domácí půdě se nám vždy daří a chtěli jsme z toho vytěžit mnoho a hlavně neodejít bez bodu, to se podařilo. První poločas jasně patřil nám, vedli jsme 1:0 a stále ohrožovali branku, do vedení nás poslal náš nováček JAN HRUŠKA. Do druhého poločasu lépe vstoupil Kolín, rychlé srovnání a následně odskok o 2 branky, ale my jsme hráli dál svoji hru a podařilo se nám snížit a vzápětí vyrovnat. Borkám za zápas také děkujeme a v sobotu 23. 11. 2019 VLCI vyráží do CHVALETIC! VÍCE SE MŮŽETE DOČÍST NA NAŠEM FB: Wolves Přelouč FC
Report k utkání (Borky liga Kolín "B") - Marek Cimpl / 18.11.2019
Do nové sezóny jsme vstoupili s úplně novou sestavou a v prvním poločase to bylo na výkonu znát. Velké procento našich útočných akcí kvůli tomu skončilo bez úspěchu a naopak soupeři prokazovali, že spolu hrají pravidelně. Škodou pro naši hru pak bylo, že jsme si nedokázali vybojovat 6. faul, přestože jsme s 5. faulem soupeře hráli skoro deset minut, a tím výhodu dlouhé penalty, když navíc domácí dokázali z brejku skórovat. Ve druhém poločase jsme ovšem ukázali, že se s námi musí počítat, když jsme v krátkém sledu nejenom vyrovnali, ale navíc dokázali odskočit na 3:1. Bohužel výpadek těsně po třetí brance znamenal, že se Přelouči podařilo snížit a vzápětí vyrovnat. Zbytek zápasu už se hrálo nahoru dolů a oba týmy mohly vsítit vítěznou branku. Když to shrnu, tak pro nás je bod dobrým startem do sezóny, zvlášť když přihlédnu k tomu, že domácí měli na střídačce dvě čtyřky a ještě někoho navíc a my pouze dva hráče. Domácím děkuji za dobrý zápas a už se těšíme na první utkání v Kolíně proti B Kutné Hory. Marek Cimpl