V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 2x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 950x)
Sestava - Domácí (Borky liga Kolín "B")
Hanuš Jiří, Havrilko Jakub, Homba Jiří, Javůrek Michal, Kulich Lukáš, Myška Pavel, Pelant Josef, Švestka Andrej, Cimpl Marek
Sestava - Hosté (FC Bailando)
Králík Jakub, Hanuš Václav, Novotný Jan, Kaše Marek, Basarab Taras, Klucska Josef, Mastný Michal, Michálek Kryštof, Puk Jiří, Link Roman
Report k utkání (Borky liga Kolín "B") - Marek Cimpl / 09.12.2019
Proti nováčkovi soutěže jsme chtěli potvrdit roli favorita a to se nám jednoznačně povedlo. Základem pro naše vítězství byl už dobrý vstup do utkání, když se nám podařilo vstřelit branku v 8. vteřině. Po postupném navýšení náskoku na tři branky jsme si neodpustili již tradiční výpadek, při kterém hosté snížili na 2:3. Poměrně rychle jsme se ovšem vrátili zpět k naší hře a náskok jsme do přestávky dokázali opět navýšit. Ve 2. půli jsme přidali další góly a výsledkem bylo konečné vysoké vítězství 12:2. Když přihlédnu k průběhu utkání a celé řadě neproměněných dalších šancí, mohli jsme těch gólů vstřelit ještě více. Chci ale také pochválit i hráče Bailanda, kteří si dokázali vypracovat slušné množství útočných akcí a pokud zapracují na koncovce, budou jistě v dalším průběhu sezóny nebezpečným soupeřem. Děkujeme jim za fér utkání a už se těšíme na další zápas v neděli 15. 12. od 19:30 v Kolíně proti SKP "B" Za BL Marek Cimpl