V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
Úvod - Starší aktuality
Tipování ukončeno

11.kolo - 07. 02. 2017 Vložil: Pořadatel │ Zobrazeno: 1914x

V tomto kole, jak jsme již z minula předpokládali se začalo skutečně bojovat o prvenství letošního ročníku. Nejprve Startip se svou domácí výhrou přihlásil také do boje o titul. Díky zlepšené hře ve druhém poločase proměnil posunutí se na třetí pozici dosavadní tabulky.

Nučice si konečně poprvé v letošním ročníku mohli zakřičet vítězný pokřik a to když zdolali na domácí palubovce Baník. Pačes přispěl čtyřmi brankami k tomuto vítězství. Největší zájem, ale byl asi zaměřen na zápas Borek s Mazáky. Jak jistě můžete sledovat na jiném místě webu, rozběhla se tam parádní diskuze, zda rozhodčí měli vyloučit Slezáka nebo ne, nebo že otočili sporný verdikt, který by tak znamenal možnost zahrávání trestného kopu. Zápas každopádně svou povahou a nasazením překročil kvality naší první ligy a pro oko futsalového fanouška jenom dobře. Vždyť na chatu je skoro 800!!! návštěv....no není to paráda? A jak to skončilo? Plichta 5:5, která nechává vše otevřené. Ve druhé lize si velmi oslabená Kouřim neporadila s Herem, a to slaví svůj první bod ze hry. Libodřice si ve vyrovnaném zápase poradili s Kutnou Horou, která chtěla překvapit a ještě se porvat o případnou baráž. Libodřice především díky Sovovi a přesnou muškou ve druhém poločase svého soupeře převálcovali. -> Zpět na Úvod - Starší články