V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
Úvod - Starší aktuality
Tipování ukončeno

Pohár FAČR - 07. 02. 2018 Vložil: Pořadatel │ Zobrazeno: 1636x

V další části poháru FAČR, které se hrálo tento víkend skončili hned dva naši zástupci.

Torpédo Malta Doubrava - Borky liga Kolín 8:6 (3:4) Sestava: Cimpl - Javůrek, Hanuš, Mbemba - Homba, Váňa, Rosendorf, Ramšák. Do utkání jsme vstoupili lépe a brzy šli do vedení 1:0. Bohužel soupeř záhy dokázal vyrovnat. To nás ale nepoložilo a rychle jsme si vzali náskok zpět a to dokonce dvěma góly, takže jsme vedli 3:1. Slibný náskok nám ale nevydržel dlouho a soupeř vyrovnal na 3:3. Do konce 1. půle jsme se ovšem dokázali prosadit znovu a vedli jsme 4:3. Po přestávce jsme chtěli hru zklidnit, ale předvedli jsme pravý opak. Než jsme se pořádně rozkoukali, vedli rázem domácí 6:4. Nám se sice podařilo zkorigovat na rozdíl jediné branky, ale hráči Doubravy rychle zvýšili na 7:5. Necelou minutu před koncem jsme vykřesali jiskřičku naděje po proměněné penaltě, ale následný výrok rozhodčích nám vzal naději na vyrovnání. Co se stalo? Náš hráč byl faulován na půlce hřiště a místo odpískání 6. faulu a prodloužené penalty nechal rozhodčí hru pokračovat a vzápětí odpískal 6. faul proti nám a domácí z desítky uzavřeli výsledek na 8:6. S pohárem se tak loučíme už po 1. kole. N.P.C. Kutná Hora - TJ Bystřice 0:4 (0:2). 1.poločas: hosté jednoznačně lepší, hráli jednoduchý ale účinný futsal, náš tým začal hodně vlažně - bylo znát že nám na hřišti chybí zkušenost- oba golmani jsou mimo hru, Z.Cink má zranění kotník a Radek Vokoun lítá po Evropě, tudíž se do branky postavil "nehrající" vedoucí "B" mužstva Míra Šibrava a nutno dodat že krom jedné slabší chvilky zachytal skvěle! Jednoznačně náš nejlepší hráč na ploše!Soupeř byl lepší, ale cca do 15 min to bylo 0:0, pak 0:1 a před poločasem 0:2, druhou půli jsme hráli na 100% výkonu a místy soupeře zavřeli na jeho polovině, ale bohužel nás zrazuje první dotek s míčem a o neproměňování jasných šancí už nemá cenu ani psát-je to celosezóní problém! Na konci jsme začali hrát vabank a soupeř to trestal dvěma góly z brejku,prakticky do prázdné brány (0:3 a 0:4), takže nám nezbývalo než pogratulovat a uznat že TJ Bystřice postoupila naprosto zaslouženě. -> Zpět na Úvod - Starší články