V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 17x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 961x)
• Vyhnánek Jakub
Sestava - Domácí (TJ Sokol Krampol Kolín)
Jeřábek Denis, Biško Radek, Dvořák Libor, Hejduk Zdeněk, Kedršt Martin, Kesner Ondřej, Macek Jan, Michálek Tomáš, Seifert Lukáš, Trojan Jan
Sestava - Hosté (TJ Sokol Býchory)
Hartig ml. Lukáš, Hartig Lukáš, Chlumský Petr, Jirkovský Zdeněk, Kedršt Petr, Kesner Petr, Mikeš Martin, Teplý Josef, Váňa Štěpán, Vyhnánek Jakub, Zach Martin
Report k utkání (TJ Sokol Krampol Kolín) - Denis Jeřábek / 29.11.2015
Vyrovnaný zápas, který skončil spravedlivou remízou. V první půli jsme se dostali do vedení 2:0. To nám bohužel příliš dlouho nevydrželo a bylo srovnáno. Byla to škoda, protože jsme přežili několik velkých šancí Býchor a poté jsme dvakrát inkasovali takové tečované šouráky. V první půle padlo ještě po jedné brance na obou stranách. Po krásné akci Hejduka se prosadil Michálek. Poté jsme špatně bránili standardku hostí a opět dvakrát tečovaná střela skončila v naší brance. Ve druhé půli se dostali do vedení Býchory. Nám se povedlo srovnat pár minut před koncem po krásné individuální akce Seiferta a teči Trojana. V poslední minutě jsme ještě mohli strhnout vedení na naší stranu, ale proti byla tyč a poté střela Seiferta skončila těsně vedle. Jak jsem již zmínil, tak dělba bodů je spravedlivá. Mohli jsme stejně tak vyhrát jako prohrát. V zápase jsme nastřelili asi pětkrát tyč, měli i další šance. Býchory však také měly řadu šancí. Dnešní zápas byl od nás určitě daleko povedenější než ten před týdnem. Hráli jsme v silnější sestavě. Navíc nasazení a plnění taktických pokynů bylo na daleko vyšší úrovni. Když takto budeme hrát každý zápas, tak bychom nějaký ty bodíky mohli udělat.
Report k utkání (TJ Sokol Býchory) - Zdeněk Jirkovský / 03.12.2015
Musím souhlasit s Denisem, že remíza je asi spravedlivá. Hrál se kvalitní futsal, který nebyl nijak svázaný taktikou a protože za Krampol nastupují Zdeněk Hejduk a Martin Kedršt, kteří ve fotbale nastupují za Býchory, nechyběli na palubovce ani emoce :-) My jsme v průběhu první půle prohrávali 0:2 a 2:3, ale do kabiny stihl vyrovnat Petr Kesner, což nás do druhé půle nakoplo. Brankou Vyhnánka jsme se ujali vedení 4:3, ale bohužel místo, abychom dále hráli aktivně, začali jsme bránit výsledek, na což jsme 3 minuty před koncem zápasu doplatili, když Krampol tečovanou střelou vyrovnal. Nezbývá nám tedy nic jiného, než Krampol opět porazit alespoň ve vánočním hokeji :-) V obou odehraných zápasech jsme inkasovali laciné branky, řekl bych, že některé jsou "polovlastní" (s Krampolem dokonce jeden zcela vlastní), naopak v útoku místo zakončení neustále něco vymýšlíme. Věřím, že se z těchto chyb poučíme a v dalším zápase proti Chvaleticím potvrdíme roli favorita. Z tohoto zápasu musíme povinně získat tři body, abychom se nedostali do pásma sestupu a naopak naháněli ostatní soupeře.