V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 7x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 886x)
Sestava - Domácí (FC Mazáci Přelouč)
Záruba Marek, Capay Libor, Hajn David, Janecký Josef, Jedlička Martin, Kmošek Jakub, Machač David, Pokorný Jan, Rokyta Václav, Smolík Tomáš, Jirka Michal, Šimon Jakub, Vančura Václav, Novák Jakub
Sestava - Hosté (TJ Polepy)
Černý Jiří, Dittrich Václav, Dušek Martin, Dušek Tomáš, Muller Miroslav, Slezák Lukáš, Suchánek František, Kmoch Daniel
Report k utkání (FC Mazáci Přelouč) - Václav Rokyta / 07.12.2015
Proti Polepám jsme se dlouho trápili. Ačkoliv jsme soupeře chtěli přehrát hlavně aktivitou a pohybem, byli to spíše hráči Polep, kteří měli prvních patnáct minut víc ze hry. My jakoby jsme snad celý první poločas zůstali myšlenkami ještě v kabině. Nedařilo se nám v zakončení ani v jednoduchých přihrávkách. Místo toho, abychom si při nahrávkách chodili proti balonu, zůstávali jsme staticky na místě a čekali, až si k nám míč cestu najde sám. Není proto divu, že nás v osobních soubojích hosté předskakovali a díky tomu hrozili z brejků. Při jednom takovém se krásně uvolnil hostující Slezák a od inkasovaného gólu nás zachránila až tyč. Bohužel, i pro nás byla soupeřova brána zakletá, a to i při vyložených šancích. Smůlu jsme prolomili až na konci poločasu, kdy se dvakrát prosadil Janecký. Hned po přestávce ale hosté díky naší chybě snížili a naše trápení postupně pokračovalo až do stavu 3:3. Díky důrazu Pokorného a Machače jsme ale pak šli opět do vedení a krátce na to přidal další branku Janecký. Tyto dvě rychlé branky zápas z mého pohledu rozhodly, neboť v následujících minutách už jsme hosty do výraznější šance nepustili. Naopak jsme přidali další dva góly a nebýt jediné chybičky, kterou Polepy využili ke vstřelení čtvrtého gólu, neměla by naše hra v závěru zápasu žádnou vadu na kráse. Celý mančaft chválím za to, že v důležité chvíli dokázali všichni zabrat a dotáhnout zápas k vítězství. Ze všech hráčů pak vyzdvihuji střelce Josefa Janeckého, který k vítězství přispěl pěti důležitými góly.