V případě zájmu o přihlášení Vašeho týmu do této ligy, využijte odkaz Jak přihlásit tým, ve kterém je uveden návod a kompletní postup.

5 Baník Chvaletice 8 4
Novinky na webu
21 | 11 | 2017
Seznam rozhodčích
V pravé dolní části webu byl přidán odkaz se seznamem rozhodčích i s jejich lokalitou a kontakty.
Aktualizace statistik
Ve výpise statistik pro jednotlivé týmy v konkrétních sezónách pod odkazem Seznam týmů byly přidány minulá a aktuální sezóna. Celý proces byl zautomatizovaný a tudíž následující sezóny budou přibývat automaticky vždy již s jejich začátkem.
2 - (Výhra hostí): 11x
S T A T I S T I K Y - (Detail zápasu zobrazen: 832x)
Sestava - Domácí (TJ Sokol Býchory)
Hartig ml. Lukáš, Hartig Lukáš, Jirkovský Zdeněk, Chlumský Petr, Chvalovský Marek, Koubek Karel, Zach Martin, Vyhnánek Jakub, Teplý Josef, Kedršt Petr
Sestava - Hosté (TJ Sokol Krampol Kolín)
Jeřábek Denis, Kesner Michal, Macek Jan, Hejduk Zdeněk, Biško Radek, Dvořák Libor, Trojan Jan, Kedršt Martin
Report k utkání (TJ Sokol Býchory) - Zdeněk Jirkovský / 26.01.2016
Do zápasu jsme šli posíleni o nestárnoucího Karla Koubka a především s vědomím, že Krampol v porovnání s prvním vzájemným zápasem nastoupil v oslabené sestavě a budeme se toho snažit využít a získat tři body, což se nám po dobrém výkonu povedlo. Na druhou stranu mě mrzelo, že Krampol nebyl kompletní, protože zápas by měl mnohem větší kvalitu. Dnes jsme byli konečně efektivní v útoku a zejména v prvním poločase každá naše střela na bránu znamenala gól. Když se k tomu připočítá fakt, že jsme Krampol do žádných vyložených šancí nepouštěli, skončilo utkání jednoznačně 9:2. Chtěl bych poděkovat Krampolu za férový zápas a ocenil bych, že zápas ani za jednoznačného stavu nezabalili. Věřím, že oba týmy se brzy vyhnou bojům o záchranu.
Report k utkání (TJ Sokol Krampol Kolín) - Denis Jeřábek / 25.01.2016
Zasloužené vítězství Býchor, ke kterému jsme jim pomohli naším mdlým výkonem zejména v prvním poločase. Důrazná hra až na samé hraně faulů na nás platila. Začali jsme špatně a brzy jsme po tečované střele prohrávali. Do konce poločasu jsme inkasovali ještě čtyřikrát. Býchory byly efektivní. Za nás skóroval Trojan po dlouhém výhozu. Jinak jsme si v první půli nevytvořili snad šanci a prakticky jsme ani nevystřelili. I když jsme celkem drželi míč, tak přes obranný blok se nám nedařilo prosadit. Spoustu akcí jsme navíc přehrávali a netlačili jsme se do zakončení. Výkon ve druhé půli byl lepší. Ze začátku jsme zlepšili pohyb i důraz. K žádné brance to však nevedlo. Nutno říci, že Býchory měly dvě střídání kdy nás naprosto zamkly před naší brankou. Když Býchory přidaly další dvě branky, tak bylo po utkání. My už jen snižovali po teči Biška. Jak již jsem psal v úvodu, tak dneska jsme si nezasloužili bodovat. Do zápasu jsme nevstoupili dobře. Soupeř byl důraznější, pohyblivější a hrál futsalověji. Nám se tento zápas opravdu nevydařil. Do roku 2016 jsme nevstoupili dobře, po tom co se nám na konci roku 2015 dařilo a porazili jsme Řečany a Přelouč. Škoda, že poté jsme byli nuceni dvě utkání přeložit a vypadli z tempa. Doufám, že příští týden se nám derby s Věšákem vydaří a nějaký ten bodík urveme.